• יו"ר: פרופ' ניר וסרברג
  • מזכיר: ד"ר איאן וייט
  • גזבר: ד"ר יפעת יוסף
  • יו"ר ועדה מדעית: ד"ר נועם שוסמן
  • חברי ועדה מדעית: ד"ר עדה רוזן, ד"ר ניר חורש
  • מרכז ועדת אינטרנט: ד"ר עידו מזרחי
מינויים

"שערי צדק": מנהל חדש ליחידה האנדוסקופית במערך הגסטרו-כירורגי

ד"ר אריאל בנסון, מזכיר החוג לאנדוסקופיה מתקדמת באיגוד הישראלי לגסטרואנטרולוגיה, חוקר ומומחה גסטרו, הפטולוגיה ואנדוסקופיה טיפולית, מונה לתפקיד

ד"ר אריאל בנסון, מנהל היחידה האנדוסקופית במערך הגסטרו-כירורגי ב"שערי צדק". צילום: אפרת פרג׳ון/ דוברות ביה"ח

ד"ר אריאל בנסון מונה למנהל היחידה האנדוסקופית במערך הגסטרו-כירורגי במרכז הרפואי שערי צדק בירושלים.

ד"ר בנסון הוא בוגר בית הספר לרפואה ע"ש אלברט אינשטיין בניו יורק. לאחר לימודיו הוא התמחה ברפואה פנימית במרכז הרפואי מאונט סיני (Mount Sinai Medical Center) בניו יורק. לאחר עלייתו לישראל הוא סיים תת התמחות בגסטרואנטרולוגיה והפטולוגיה, כולל הכשרה באנדוסקופיה טיפולית מתקדמת במרכז הרפואי הדסה בירושלים וכן עשה השתלמות מחקרי/קליני בכריתת פוליפים מורכבים ESD בקובה, יפן.

ד״ר בנסון הוא מזכיר החוג לאנדוסקופיה מתקדמת באיגוד הישראלי לגסטרואנטרולוגיה ומחלות כבד וחבר ועד רשתות חברתיות כמפתח תכנים במדיה מטעם ארגון הגסטרו ESGE, החברה האירופאית לאנדוסקופיה של מערכת העיכול. הוא פרסם כ-50 פרסומים מדעיים בספרות הרפואית ושירת כמדריך בקורסים אנדוסקופיים בארץ ובאירופה. כמו כן, משמש ד"ר בנסון כמרצה בפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים.

ד"ר בנסון יבצע ביחידה האנדוסקופית ב"שערי צדק" מגוון פרוצדורות אנדוסקופיות כולל קולונוסקופיה, גסטרוסקופיה, אנדוסקופיה של דרכי מרה ERCP, אולטרסאונד אנדוסקופי EUS, כריתת פוליפים מורכבים בשיטת ESD ו-EMR, POEM, ובריאטריה אנדוסקופית.

מנהל המערך הגסטרו-כירורגי ומנהל המכון הגסטרואנטרולוגי, פרופ' מחמוד מחאמיד, בירך על המינוי: "מצטרף אלינו לצוות שחקן חיזוק משמעותי. ד"ר בנסון הוא הדמות הנכונה לנהל את היחידה האנדוסקופית ואני שמח מאוד על הצטרפותו אלינו. אני בטוח שהמטופלים כולם ירוויחו מהמינוי החדש".

ד"ר בנסון מסר: "אני מתרגש להתחיל את התפקיד החדש. אביא ל'שערי צדק' טיפולים מתקדמים, ביניהם פרוצדורות אנדוסקופיות כולל כריתת פוליפים מורכבים בשיטה אנדוסקופית, Third Space Endoscopy ועוד".

נושאים קשורים:  מינוי,  ד"ר אריאל בנסון,  בית החולים שערי צדק,  אנדוסקופיה,  חדשות,  גסטרו-כירורגיה
תגובות
אנונימי/ת
10.06.2024, 20:02

קליבר